Fotografický ateliér Praha

VÁNOČNÍ FOCENÍ 2021

Tematické vánoční focení rodin, menších i větších dětí, párů, jednotlivců apod. v Rodinném fotoateliéru v Praze. Fotím s vánočními rekvizitami, dárky, dřevěnými sáněmi, stromečkem, retro autíčky a tematickými hračkami pro kluky a holčičky apod. K zapůjčení vánoční čelenky pro holčičky, čepice oblečky skřítku a dospělácké vánoční svetry.
Doporučené barvy oblečení – červená, modrá, bílá, tmavě zelená, béžová, hnědá, zlatá, vánoční vzory.

V ateliéru Yesphoto je neustále připravených desítech vánočních scén a tak během chvilky, můžeme fotit na vánočních sáních, u vánočního stromečku ve vánoční postely, s lyžemi a sněhulákém, na vánočním dřevěném vláčku nebo u vánočního krbu.

Na fotografování s vánoční tematikou je možné se objednat kdykoliv v roce. Vánoční rekvizity nejsou nijak omezeny v průběhu roku jako u jiných fotografů. V Yesphoto je stále po celý rok vše skladem a ve velké rekvizitárně připravené.
Objednat se jde na vánoční focení na 30 minut 10 upravených fotografií, nebo na 1h 20 upravených fotografií. Fotím i mezi Vánočními svátky a v lednu.

Na vánoční focení 2021 je třeba se předem objednat. Konkrétní volný termín si můžete rezervovat v mém rezervačním formuláři, nebo sdělím na dotaz.
Fotím 24/7 a každý den nějaký volný termín najdu. Takže fotit, můžeme klidně zítra, když na to budete pospíchat. Také expresní dodání fotografií do druhého dne není problém.

V Yesphoto ateliéru, můžete platit v hotovosti, kartou i převodem po focení.

Máte jakékoliv otázky?
Klidně mi zavolejte. Rád Vám poradím.

Radek Hensley
+420 737 025 534

 

ATELIÉR PRAHA LOGO