Fotografický ateliér PrahaInfo

Fotoateliér je profesionálně vybaven pro zhotovení rodinných fotografií, portrétů, fotografií miminek a dětí, boudoir, glamour, aktů a produktových fotografií ...


Dva druhy svíceníVyzkoušet si můžete denní světlo, daylighty (umělé denní světlo) nebo záblesková světla Elinchrome. Ateliér je také dostatečně nasvícený denním světlem, a je tak možné fotografovat zcela bez světel.


Speciální různorodá fotopozadíNajdete u nás různé barvy papírových fotopozadí třímetrové šíře: speciální zelené kličovací fotopozadí, černé látkové fotopozadí pro profesionální akt, lesklé černé a bílé plastové plochy pro produktovou fotografii a v neposlední řadě vinylová pozadí s vánočními motivy a různými druhy dřevěných podlah pro speciální focení miminek a dětí.


Fotodoplňky a rekvizityNaši klienti si mohou zapůjčit různé fotodoplňky pro miminka a děti, jako jsou oblečky, čepičky, čelenky, korunky, bedýnky, hračky, wrapy, dečky, polštářky. Pro dospělé tu máme boty na vysokém podpatku a množství bižuterie a doplňků. Pro produktovou fotografii lze využít různá stínítka, odrážedla, fotostan 90x90, skleněnou a zrcadlovou desku, falešné ledové kostky a různé trikové efekty jako orosení sklenice, zmatnění lesklého povrchu atd.


Skvělá dostupnostAutem - bezproblémové parkování přímo před vchodem do ateliéru 
MHD - autobus 101, autobusová zastávka Vršovický hřbitov

Cena

Ateliér je možné si pronajmout na 4,5 hodiny za cenu 1 499,- Kč

Vybavení v ateliéru

Tuto sekci pro Vás teprve přupravuji.

Rekvizity v ateliéru

Tuto sekci pro Vás teprve přupravuji.Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO