Fotografický ateliér Praha

11w-jpg
vanocni-fotokoutek-2022-jpg pripravena-vanocni-fotopozadi-2022-jpg atelier_praha.jpg

Info

Fotoateliér je profesionálně vybaven pro zhotovení rodinných fotografií, portrétů, fotografií miminek a dětí, boudoir, glamour, aktů a produktových fotografií ...


Dva druhy svíceníVyzkoušet si můžete denní světlo, daylighty (umělé denní světlo) nebo záblesková světla Elinchrome. Ateliér je také dostatečně nasvícený denním světlem, a je tak možné fotografovat zcela bez světel.


Speciální různorodá fotopozadíNajdete u nás různé barvy papírových fotopozadí třímetrové šíře: speciální zelené kličovací fotopozadí, černé látkové fotopozadí pro profesionální akt, lesklé černé a bílé plastové plochy pro produktovou fotografii a v neposlední řadě vinylová pozadí s vánočními motivy a různými druhy dřevěných podlah pro speciální focení miminek a dětí.


Fotodoplňky a rekvizityNaši klienti si mohou zapůjčit různé fotodoplňky pro miminka a děti, jako jsou oblečky, čepičky, čelenky, korunky, bedýnky, hračky, wrapy, dečky, polštářky. Pro dospělé tu máme boty na vysokém podpatku a množství bižuterie a doplňků. Pro produktovou fotografii lze využít různá stínítka, odrážedla, fotostan 90x90, skleněnou a zrcadlovou desku, falešné ledové kostky a různé trikové efekty jako orosení sklenice, zmatnění lesklého povrchu atd.


Skvělá dostupnostAutem - bezproblémové parkování přímo před vchodem do ateliéru 
MHD - autobus 101, autobusová zastávka Vršovický hřbitov

Cena

Ateliér je možné si pronajmout na 4,5 hodiny za cenu 1 999,- Kč

Vybavení v ateliéru

6x záblesková světla

Elinchrom 400

2x Video LED světlo

2700K - 5500K

V ateliéru je možné fotit

denním světlem

Rekvizity v ateliéru

Vše na fotografiích je neustále k dispozici. Každý měsíc přibývají nové pozadí a rekvizity.

9x papírové pozadí šíře 2,70 m

bílé, černé, šedé, červené, modré, zelené kličovací, růžové, žluté, hnědénejlepsi_atelier.jpg detsky_atelier.jpg 20211007-154004-jpg 20211007-153745-jpg vanocni_foceni_atelier.jpg profesionalni_atelier.jpg fotoatelier.jpg foto_atelier_pronajem.jpg narozeninove-foceni-princezna-ruzenka-jpg narozeninova-fotopozadi-foceni-deti-jpg a-01w-jpg a-02w-jpg a-03w-jpg foto_pozadi.jpg foto_pozadi_yesphoto.jpg fotopozadi.jpg fotopozadi_fotorekvizity.jpg fotopozadi_yesphoto.jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO