Fotografický ateliér Praha

foceni-aktu-glamour-praha-jpg
foceni-aktu-praha-44-jpg foceni-aktu-fotograf-v-praze-1-jpg fotograf-aktu-praha-10-jpg

Info

Akt by měl ukázat, jak tělo opravdu vypadá z estetického hlediska a přiblížit rozdíl mezi nahým tělem ve skutečnosti a jeho obrazem v umění.

 

ZÍSKEJ NÁDHERNÉ SEXY FOTKY O KTERÝCH SNÍŠ, NAVÍC V KAŽDÉM VĚKU

Objevíš svoje nádherné já

Listuješ luxusními časopisy pro pány a obdivuješ ty nádherné a přitažlivé dámy? Říkáš si, že to jsou přeci modelky, že ty jsi úplně normální ženská. A tak o takových svých fotkách dál jen sníš…

Fantazie! Jsi jen krůček od realizace tvého snu. Před objektivem profesionála Michala Pavláska si focení opravdu užiješ. Budeš středem vesmíru a po focení ti bude líto, že už budeš muset odejít. 

Získáš nejen nádherné vysněné fotky, ale také sebevědomí a důvěru v sebe samu. Zjistíš, že jsi bez ohledu na věk stále přitažlivá slečna nebo dáma. Užívej si a bav se tím, po čem toužíš.

Cena

1 hodina focení, 20 upravených fotografií + černobílá varianta cena v akci 2500,- Kč

Co s sebou

Čekají na Vás skvělé zážitky

Líčení, které tě pohladí
​Milujeme ty okamžiky, kdy se poprvé po líčení uvidíš v zrcadle. To nadšení tě skvěle motivuje a naladí na focení.

Nápaditý styling
Dozvíš se fígle, které ti doposud byly utajeny. Jaké jsou „tvoje“ barvy? Jak z běžných věcí vykouzlit hvězdný outfit?

Focení z říše snů
Jak se postavit? Co s rukama? Jaký výraz? Profík ti poradí! Drobné pohyby, natočení těla a záběry budou skvostné.

Fantastické fotky
Je tady zlatý hřeb večera

Doporučení

Jak focení glamour a akt probíhá?

Nejprve to všechno probereme, dámy před tebou tomu většinou říkají uvolňující terapie ? Pak tě Jana nalíčí. Prozáří tvůj obličej tak, že v zrcadle uvidíš modelku a sexy bytost. Potom společně s Michalem rafinovaně zkompletujete oblečení a doplňky. Inspiruj se skvělými nápady profesionála, který ví, co ti nejvíc sluší. Konečně focení! Neboj, nebudeš se stydět, naopak si užiješ všechny nápady a kouzla glamour focení.

Mohu koupit glamour focení jako dárek?

Ano, je to skvělý nápad! Buď navštiv stránku dárkové poukazy nebo zavolej na telefonu 737025534  a dohodneme se na předání poukazu.

Co si s sebou na glamour focení vzít?

Před focením ti pošleme odkaz na stránku, podle které pro tebe bude sbalení na focení hračka.

Co po glamour focení dostanu?

20 profesionálně upravených a vyretušovaných velkých fotografií v plném rozlišení. Tyto fotografie dostaneš ve verzi pro internet, takže můžeš okamžitě obohatit svoje Instagramové, facebookové nebo jiné portfolio.

Kde focení probíhá?

V mém fotateliéru v Praze 10. Nebo podle dohody kdekoliv jinde.

Jaký věk je na glamour focení ideální?

V podstatě jakýkoliv. Pokud chceš fotit akty, musí ti být v den focení 18 a víc let. Jinak to záleží na tobě. Horní hranice není omezena, nejstarší „modelky“ měly hodně přes 50.mpb-7680aw-jpg profesionalni_tehotensky_akt.jpg foceni_aktu.jpg akt_atelier_praha.jpg tehotenske_foto.jpg foceni_tehotnych.jpg tehotenske-foceni-praha-66-jpg foceni-aktu-praha-jpg focen-tehulek-fotograf-68-jpg tehotensky_fotograf.jpg fotograf_tehotnych.jpg tehulky_foceni.jpg akt_praha.jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO