Fotografický ateliér PrahaInfo

Focení miminek a novorozenců je mojí specializací. Realizuji focení miminek v ateliéru nebo u vás doma.
Focení miminka musí proběhnout do 14 dnů od narození miminka, jinak nejde novorozeňátko polohovat do spících pozic!

 
Novorozeňátka se fotografují spící, je tedy žádoucí pokusit se během cesty udržet miminko v bdělém stavu,
pokud se to ale nepovede, nedělejte si z toho těžkou hlavu. Je také ideální aby miminko před focením 2 hodiny nespinkalo a nepapalo.
Po příjezdu do ateliéru je dobré miminko svléknout jen do plinečky a zabalit do teplé dečky, nakojit jej a pomalinku se postarat o uspání.
Čím tvrději nám miminko usne, tím se bude miminko lépe polohovat a vzniknou opravdu krásné a roztomilé fotografie spícího miminka.

Akce

Slevová akce na focení novorozeňátek v ateliéru
(1 hodina focení, 20 upravených fotografií) 2499,- Kč

Cena

Focení novorozeňátek v ateliéru
(2 hodiny focení, 30 upravených fotografií) 3499,- Kč

Co s sebou

S sebou na focení miminka si stačí přibalit několik látkových plen a jídlo, na focení pro miminko nepotřebujete nic, všechny doplňky mám v ateliéru,
popřípadě vezmu s sebou k vám. Jestliže však máte nějaké zcela atypické představy či přání a nějaké vlastní doplňky, se kterými byste chtěli miminko vyfotit,
pokusíme se společně váš nápad realizovat. Pokud např. tatínek hraje hokej, fotbal, jezdí na motorce, je hasič, policista atd, vezměte sebou pár věcí – vyfotíme miminko s balonem, s helmou nebo třeba na fotbalovém dresu.

Pro rodiče je ideální oblečení bez velkých nápisů a vzorů. Uřčitě si s sebou vezměte černé trička nebo tilka. Světle modré jeansy, bíle košile nebo bílé, šedivé trička.
U maminek jsou hezké v podobných barvách šaty.

Po rezervaci termínu na focení, zasílám na e-mail veškeré informace jak se co nejlépe připravit na focení s novorozeňátkem a co si vzít na focení se sebou.

Doporučení

Ještě rada na závěr: na novorozenecké focení se objednávejte včas, ideálně ještě před samotným porodem. Přestože se v případech novorozeňátek snažím vyjít maximálně vstříc a focení upřednostnit.
Je pro mne lepší být předem informován, abych si nechával předběžně alespon nějaký volný termín.

Součástí každého focení je vždy i focení starších sourozenců, dalších rodinných příslušníků, zvířatek a celé rodiny.Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO