Fotografický ateliér Praha

rodinny-fotograf-jpg
foceni-rodin-venku-jpg foceni-rodin-v-prirode-jpg rodine-foceni-v-parku-jpg

Info

VENKOVNÍ FOCENÍ

Ateliérové snímky vás neoslovují? Máte raději denní světlo, čerstvý vzduch a nearanžované snímky ve městě nebo přírodě? Využijte mé nabídky venkovního focení, které může probíhat v ulicích města, v městských parcích, na dětských hřištích, u řeky, v zoologických zahradách apod., a to nejen v Praze, ale i po celé České republice.

Službu můžete využít pro vyfocení vaší rodiny, dětí, portrétní a skupinové focení přátel, těhotenské focení budoucích maminek (s partnerem) atd. Během focení se můžete převlékat a využívat danou lokalitu pro co největší pestrost a a různorodost snímků. Jako jeden zmála fotografu, využívám při focení venku i rekvizity z ateliéru dle přání. Jako třeba malá dětská křesílka, dřevěná autíčka, velké dorty, číslovky.

Co s sebou

Oblečení zvolte takové, ve kterém se dítě bude dobře cítit. Může mít jakékoliv barvy, jen prosím pamatujte, pokud budeme fotit celou rodinu, aby barvy a styl oblečení k sobě co nejvíce ladily (je lepší se vyvarovat sportovnímu/outdoor stylu, nebo příliš výrazným nápisům).

Na focení můžete přinést i oblíbenou hračku, dobrotu, nebo více kousků oblečení.

Snažte se čas focení naplánovat tak, aby vyhovoval spánkovému režimu dítěte tzn., aby dítě mělo co nejvíce energie a co nejlepší náladu. Neplánujte focení na období po očkování, brzy po nemoci, kdy děti mohou být bez energie, mrzuté. Pokud Vaše dítě není ve formě, rostou mu zuby atd., není focení zrovna ideální.foceni-rodin-jpg foceni-rodin-radek-hensley-jpg foceni-rodin-yesphoto-jpg foceni-ve-stromovce-jpg foceni-venku-jpg foceni-deti-stromovka-jpg foceni-deti-jpg foceni-deti-radek-hensley-jpg foceni-deti-yesphoto-jpg rodinne-foceni-jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO