Fotografický ateliér PrahaInfo

Decentní a svůdné Glamour fotografie. Krása, půvab a přitažlivost ženského těla zachycená v luxusním Glamour a Boudoir ateliéru.

Toto focení probírám s klienty vždy individuálně, kdy zjišťuji, pro jakou příležitost chtějí fotografie, jaký styl by se jim líbil a spoustu dalších podrobností tak, aby ke mně již přijeli maximálně připraveni a celé focení proběhlo v pohodové atmosféře a v průběhu focení se cítili uvolněně. Výsledkem pak jsou krásné fotografie, které často zdobí zdi vašich domovů ve formě fotoobrazu.

Pro tento styl více než doporučuji použít vizážistku, s několika z nich spolupracuji a rád Vám ji po domluvě zajistím.

Cena

1 hodina focení, 20 upravených fotografií
+ černobílá varianta akční cena 2499,- Kč

Co s sebou

JAK SE MÁM UPRAVIT A NA CO MÁM MYSLET PŘED FOCENÍM?

Nabízím Vám zajištění líčení a úpravu vlasů u profesionální vizážistky. I pokud byste tuto službu nevyužila, je potřeba si umýt a event. upravit vlasy. Doporučuji i make up, alespoň ke sjednocení pleti a zvýraznění očí.

Je dobré dva tři dny před focením dostatečně pít a spát.

CO SI MÁM VZÍT ZA OBLEČENÍ?

Tady velmi záleží na osobní představě, kterou o fotkách máte. To zkonzultujeme telefonicky před fotografováním. Obecně je dobré si vzít kousků oblečení nebo prádla víc, já mám také k zapůjčení šátky a nějaké doplňky. Můžeme se domluvit osobně telefonicky a namyslet oblečení tak, aby fotografie opravdu vystihovaly Vás.

JAK DLOUHO BUDEME FOTIT?

Fotit budeme asi hodinu, pokud se necháte profesionálně upravit, počítejte s další hodinkou.

JAK FOTOGRAFIE POTOM DOSTANU?

Dostanete 20 upravených a vyretušovaných fotografií + jejich černobílou variantu, celkem tedy 40 fotografií. V případě zájmu se pak domluvíme na vyvolání fotek, zhotovení obrazu nebo plakátu. Pokud byste ráda dostala fotografií víc, domluvíme se individuálně na úpravě dalších fotek.

 

Doporučení

Kde můžeme glamour focení uskutečnit?

Ateliér

Komfortní místo pro glamour fotografii. V mém soukromém ateliéru naleznete vše pro vaše pohodlí a samozřejmě plně profesionální fotografické vybavení.

Exteriér

Svůdné fotky nevznikají jen v ateliéru. Příroda vytváří unikátní scenerii, která dodá fotografiím jistou originalitu a odvahu.

Interiér

Přirozené světlo v interiéru nádherně vytváří atmosféru fotografie. Fotit lze u Vás doma, v hotelovém pokoji nebo u mě v ateliéru. Prostě kdekoliv kde je smyslné prostředí.Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO