Fotografický ateliér Praha

portretni_foceni.jpg
pracovni-byznys-portret-praha-57-jpg portret.jpg business_portret_yesphoto.jpg

Info

Zhotovím Vám profesionální portrétní fotografie dle Vašeho přání pro radost, jako dárak nebo pro Vaše úspěšné podnikání byznys portrét.

Cena

30 minut focení v ateliéru,
3 upravených fotografií
+ černobílá varianta 1600,- Kč
1h focení v ateliéru,
10 upravených fotografií
+ černobílá varianta 2500,- Kč

Co s sebou

 NA CO SE U MNE MŮŽETE SPOLEHNOUT

příjemné prostředí bez jakéhokoliv stresu při focení

odborné poradenství při vybrání správného stylu portrétu

profesionalita a zkušenosti v oboru

rychlé dodání fotografií (po domluvě lze fotografie dodat expresně do 24 hodin)

možnost využití služeb vizážistky a stylistky

Doporučení

FIREMNÍ FOCENÍ

Pokud JSTE FIRMA a potřebujete pro vaše kolegy korporátní business portréty, vytvoříme pro vás profesionální fotografie zaměstnanců na míru. Business portréty můžete využít na webové stránky,  vizitky, firemní karty a pro další marketingové a PR účely. Fotografování můžeme uskutečnit v ateliéru, u vás ve firmě nebo vybereme jiné vhodné prostředí. Pro vaši nabídku a množstevní slevu mne kontaktujte.

 
MOŽNOSTI VYUŽITÍ BUSINESS PORTRÉTU:
profesní profil na LinkedInu
osobní profil na Facebook či Twitter
webové stránky vaší firmy
vaše webové stránky a prezentace
reklamní a PR účely
životopis (CV)
vizitky, firemní karty


byznys_portret_yesphoto.jpg byznys-portret-pracovni-praha-56-jpg byznys-portret-praha-55-jpg pracovni-portet-praha-byznys-57-jpg zensky-portret-prace-praha25-jpg byznys-zena-portret-prah-44-jpg byznys-zena-portret-praha-48-jpg profesionalni-byznys-portret-zena-jpg pracovni-portretmi-fotograf-zena-jpg byznys_portret_hensley.jpg glamour_portet_hensley_radek.jpg business_portret.jpg glamour_portet_praha.jpg atelier_glamour_portret.jpg business_byznis_portzret.jpg porteni_fotograf_glamour.jpg portret_foto_praha.jpg business_foceni.jpg portret_foceni.jpg byznys_business_portret.jpg portret_foceni_venku.jpg byznys_portret.jpg portret_yesphoto_foceni.jpg byznys_portretni_foceni.jpg glamour_portret_foto.jpg portet_praha_atelier.jpg portetni_foceni_glamour_praha.jpg portretni_foceni_profi.jpg portretni_foto.jpg portretni_fotograf.jpg portrtni_foceni_byznis.jpg portrtni_glamour_foto.jpg profesionalni_portret.jpg profesionalni_sexy_portret.jpg profi_portret_glamour.jpg sexy_portret_glamour.jpg sexy_portret_profi.jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO