Fotografický ateliér PrahaInfo

Stejně jako u ostatních druhů fotografií se i při focení rodin snažím vytvářet přirozené, autentické fotografie, které ve výsledku vlastně často působí, jako by vznikly náhodou.

Nejlepší rodinné fotografie jsou pro mě ty, které dělají dojem, jako by ani fotograf téměř nebyl přítomen, jako bychom se dívali prostě na nahodilý okamžik ze života rodiny.

Umělecké rodinné fotografie jsou pro mě velkou výzvou. Nezáleží, zda se jedná o rodinu tříčlennou, nebo desetičlenou. Každá rodina je samozřejmě unikátní: to, co může fungovat při focení jedné rodiny, u druhé rodiny nemusí fungovat a naopak…
Jakákoliv rodina má zkrátka své jedinečné kouzlo a zaslouží si individuální zacházení.

Kromě dobré nálady je též žádoucí sladit oblečení celé rodiny, pokud si s výběrem vhodného oblečení nebudete jistí, klidně si s sebou vezměte více variant a spolu pak vybereme tu nejlepší.
Můj ateliér je vybaven několika pozadími různých barev, mnoha rekvizitami a doplňky, fotografie tak mohou být vždy jedinečné. Ideální oblečení bývá vždy co nejjednoduší bez velkých nápisů a vzorů.

Rodinné focení si většinou každý představí maminku, tatínka a jejich děti, zkuste ale na focení vzít třeba i prarodiče, můžete tak vytvořit skvělé generační foto.Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO