Fotografický ateliér PrahaInfo

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období, který život nabízí. Rád Vám toto období plné očekávání a těšení se na příchod miminka zachytím svým fotoaparátem. Nejkrásnější těhotenské foto zpravidla vzniká mezi 7a 8. měsícem těhotenství, kdy je bříško krásně zakulacené a budoucí maminky ještě nejsou tolik unavené. Protože je každé těhotenství individuální, berte tuto radu pouze orientačně a řiďte se svými pocity, nejedno krásné těhotenské focení vzniklo až těsně před porodem... :)

Jsem zvyklí pracovat s ženami, které nemají s focením žádné zkušenosti. Rád vám pomůžu při výběru oblečení , doplňku a doporučím vhodné pózi pro Vás na focení dle Vaší postavy které si společně vybereme z velkého množství foto obrázků před focení.

Tyto obrázky nám pomůžou vytvořit fotografie přesně podle Vašich představ a nemusíte tak vymýšlet co by se vám mohlo třeba líbit.

Samozřejmostí je pomoc při pózování u focení, jak se postavit, kam dát ruce a kam natočit obličej  a v neposlední řadě společná konzultace aktuálně vytvořených snímku.

Vše bude přizpůsobeno vašim přáním a potřebám, tak abyste se při pózování cítila co nejlépe a samotné focení bylo pro Vás příjemným zážitkem.

Akce

Tento měsíc mám slevovou akci na těhotenské focení (20 upravených fotografií) *1 hodina focení za 2499,- Kč

Cena

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ (20 upravených fotografií) *1 hodina focení 2999,- Kč

Co s sebou

Na těhotenské focení je vhodné mít se sebou více druhů spodního prádla, župan, doplňky jako řetízky, náramky se v tomto případě nepoužívají.
Popřípadě oblečení, jako šaty, tilka pouze jednoduché, bez nápisů a vzorů. Boty jsou hezké na vysokém podpatku, nebo styl kanady, tenisky.
Hezké jsou bíle košile, tilka, šaty, určitě jeansy v modré barvě. Jeansy se fotí rozeplé, takže Vám můžou být malé.
Svetřík na rozepínání, černý, bílí top + sportovní kalhotky nebo i třeba kožená bunda. V ateliéru mám rúzné rekvizity, jako budík, malé botičky holčičí i klučičí, rúzné malé dupačky, medvítky, prádelní šnůru s kolíčky, dlouhou sametovou látku, těhotenské šaty, bílé, čérné, průsvitné. Maminky si třeba nosí fotografii z ultrazvuku.


Také je dobré myslet na umyté vlasy a nalakované nehty.

 

Doporučení

Těhulky fotím nejčastěji od 33. až 36. týdne těhotenství. Bříško již bývá hezky kulaté, ale nastávající maminku ještě netrápí neduhy posledního měsíce. Pokud Vám bříško roste rychleji, je možné fotit dříve i naopak.

Přijít můžete  s partnerem se starším dítětem, nebo celou rodinou. Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO