Fotografický ateliér Praha

tehotenske_foceni.jpg
ehotenske_fotograf_hensley.jpg tehule_foceni.jpg ehotenske_foto_hensley.jpg

Info

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období, který život nabízí. Rád Vám toto období plné očekávání a těšení se na příchod miminka zachytím svým fotoaparátem. Nejkrásnější těhotenské foto zpravidla vzniká mezi 7a 8. měsícem těhotenství, kdy je bříško krásně zakulacené a budoucí maminky ještě nejsou tolik unavené. Protože je každé těhotenství individuální, berte tuto radu pouze orientačně a řiďte se svými pocity, nejedno krásné těhotenské focení vzniklo až těsně před porodem... :)

Jsem zvyklí pracovat s ženami, které nemají s focením žádné zkušenosti. Rád vám pomůžu při výběru oblečení , doplňku a doporučím vhodné pózi pro Vás na focení dle Vaší postavy které si společně vybereme z velkého množství foto obrázků před focení.

Tyto obrázky nám pomůžou vytvořit fotografie přesně podle Vašich představ a nemusíte tak vymýšlet co by se vám mohlo třeba líbit.

Samozřejmostí je pomoc při pózování u focení, jak se postavit, kam dát ruce a kam natočit obličej  a v neposlední řadě společná konzultace aktuálně vytvořených snímku.

Vše bude přizpůsobeno vašim přáním a potřebám, tak abyste se při pózování cítila co nejlépe a samotné focení bylo pro Vás příjemným zážitkem.

Akce

Tento měsíc mám slevovou akci na těhotenské focení (20 upravených fotografií) *1 hodina focení za 2499,- Kč

Cena

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ (20 upravených fotografií) *1 hodina focení 2999,- Kč

Co s sebou

Na těhotenské focení je vhodné mít se sebou více druhů spodního prádla, župan, doplňky jako řetízky, náramky se v tomto případě nepoužívají.
Popřípadě oblečení, jako šaty, tilka pouze jednoduché, bez nápisů a vzorů. Boty jsou hezké na vysokém podpatku, nebo styl kanady, tenisky.
Hezké jsou bíle košile, tilka, šaty, určitě jeansy v modré barvě. Jeansy se fotí rozeplé, takže Vám můžou být malé.
Svetřík na rozepínání, černý, bílí top + sportovní kalhotky nebo i třeba kožená bunda. V ateliéru mám rúzné rekvizity, jako budík, malé botičky holčičí i klučičí, rúzné malé dupačky, medvítky, prádelní šnůru s kolíčky, dlouhou sametovou látku, těhotenské šaty, bílé, čérné, průsvitné. Maminky si třeba nosí fotografii z ultrazvuku.


Také je dobré myslet na umyté vlasy a nalakované nehty.

 

Doporučení

Těhulky fotím nejčastěji od 33. až 36. týdne těhotenství. Bříško již bývá hezky kulaté, ale nastávající maminku ještě netrápí neduhy posledního měsíce. Pokud Vám bříško roste rychleji, je možné fotit dříve i naopak.

Přijít můžete  s partnerem se starším dítětem, nebo celou rodinou. foceni_paru_tehule.jpg foceni_tehotenske.jpg foceni_tehulek.jpg tehotensky_fotograf_hensley.jpg tehotensky-fotograf-foceni-tehotnych-jpg tehotenske-foceni-profesionalne-13-jpg tehotensky-fotograf-foceni-14-jpg tehotenske-foceni-v-praze-16-jpg foceni-tehulek-praha10-jpg foceni-tehulek-tehotnych-15-jpg nejlepsi-tehotensky-fotograf-praha-88-jpg tehotenske-foceni-praha-88-jpg tehotensky-fotograf-87-jpg akt_tehulky_foto.jpg art_tehotna_foto.jpg mpb-7680aw-jpg profersionalni_akt_tehotenske_foto.jpg fotograf_tehotenske_foto.jpg oto_tehotenske_fotograf.jpg img_1548271162.jpg praha_tehotenske_foceni.jpg atelier_tehulky.jpg profesionalni_tehotenske_foto_praha.jpg foceni_tehulek_praha.jpg foto_pro_pary.jpg foto_tehotenske_praha.jpg img_1499075159.jpg img_1506119166.jpg kt_tehulka_fotograf.jpg parove-glamou_foceni.jpg praha_fotografparu_tehulky.jpg praha_tehotenske_foto.jpg profi_foto_tehule.jpg profi_tehotenskle_foto.jpg tehotenake_foto_praha.jpg tehotenske_foceni_paru.jpg tehotenske_foceni_praha.jpg tehotenske_foto.jpg tehotenske_fotoceni_hensley_radek.jpg tehotensky_akt_fotograf.jpg tehotesnke_foto_praha_akt.jpg tehu_fotograf_hensley-radek.jpg tehufoceni_hensley.jpg tehule_fotograf.jpg tehulky_pary.jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO