Fotografický ateliér Praha

foceni-tehulek-2-jpg
tehotenske-foceni-paru-jpg tehotensky-fotograf-jpg tehotenske-foto-havlickovy-sady-jpg

Info

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ | PRAHA

Těhulky fotím nejčastěji od 33. až 36. týdne těhotenství. Bříško již bývá hezky kulaté, ale nastávající maminku ještě netrápí neduhy posledního měsíce. Pokud Vám bříško roste rychleji, je možné fotit dříve i naopak.
Těhotenské focení je in! Nechte si vytvořit nezapomenutelné profesionální fotky na místě, které si vy sama určíte. Krásně vypadají fotografie v přírodě. Pokud navíc všude rozkvétají stromy a vylézají první kytičky, dodá to fotografiím na něžnosti.
Snímky, na kterých jste pouze vy sama, vypadají krásně a žensky, ale z párových fotografií s otcem vašeho dítěte sálají mnohem silnější emoce. Do focení zapojte určitě i děti, které už máte, aby se necítily, že jsou stranou. Klidně zapojte i domácího mazlíčka.
Venku fotím nejraději v podvečer, kdy je na focení nejhezčí světlo (obzvláště v létě za slunečných dnů), ale není to podmínkou. V rámci focení je možné zapůjčení momentálně ze 17 těhotenských šatů a rúzných foto rekvizit z ateliéru.
Těhotenství je krásné období v životě ženy a trvá velmi krátkou dobu. Určitě na něj budete celý život velmi ráda vzpomínat a díky fotografiím nikdy nezapomenete.

Co s sebou

Vše, v čem se cítíte dobře. Důležité je, aby oblečení dalo vyniknout Vašemu bříšku.  Určitě vezměte více variant. S sebou si můžete vzít fotku z ultrazvuku, botičky pro miminko, nebo bodýčko pro miminko.tehotenske-foto-grebovka-jpg tehotenske-foto-jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO