Fotografický ateliér Praha

vanocni-foceni-2022-praha-10-jpg
vanocni-atelier-foceni-2023-jpg foceni-vanocn-2022-jpg nejlepsi-vanocni-fotograf-jpg

Info

 Jako jediný ateliér v ČR nabízim Vánoční foceni, kdykoliv v roce. Všechny  vanoční rekvizity, pozadí jsou neustále připravené na focení a každý měsíc přibívají nové. 

Stejně jak děti milují  Vánoce, tak milují i vánoční focení v YesPhoto ateliéru se spoustou dětských, zimních a vánočních rekvizit a hlavně se spoustou dárečků okolo si děti připadají skoro jako by byly u stromečku doma. Vánoční focení dětí proto má nejen úžasnou atmosféru, ale hlavně je pro děti zábavné a plné smíchu, radosti a překvapení na které se každým novým fotokoutkem dětí těší.

 

Akce

Slevová akce na focení dětí v ateliéru
Cena platí do 30.10.2022 (1 hodina focení, 20 upravených fotografií) 2499,- Kč
(30 minut focení, 10 upravených fotografií) 1999,- Kč

Cena

VÁNOČNÍ FOCENÍ DĚTÍ (20 upravených fotografií) * 1 hodina focení, různá témata 2999,- Kč

Co s sebou

S sebou si vezměte na focení hlavně dobrou náladu (v případě focení malých dětí je vhodné si při rezervaci čas focení domluvit na hodinu, kdy víte, že dítě bývá obvykle v dobré náladě, pokud vaše děti chodí po obědě spát, je rozumnější domluvit focení třeba na dopoledne). 

Jinak je dobré mít se sebou více druhů oblečení ve kterém by jste se s dítětem  chtěli vyfotit

a také třeba oblíbenou hračku se kterou by se dítě na jednom ze záběrů vyfotilo.

Oblečení je hezké zcela jednoduché, bez velkých nápisů a vzorů. Je hezké když má celá rodina, modré jeansy a bílé/černé/šedivé tričko. Na vánoční focení je obzvláště hezké, červená, bílá košile, šaty, nebo i třeba flanelová červeno, černá kostkovaná košile. Červený, zelený, šedivý svetr na focení v zimním stylu. Platí ale samozřejmě, čím více oblečení vezmete, tím lépe.

V ateliéru je také možné si vánoční oblečení s vánočním motivem také zdarma zapujčít. V nabídce jsou dospělácké červené svetry se vzorem soba, Santovské čepice pro dospělé i děti a v neposlední řadě různé velikosti dětských vánoční  oblečků, ve stylu skřítků a Santu Klause.

Doporučení

Součástí každého focení je vždy i focení starších sourozenců, dalších rodinných příslušníků, zvířatek a celé rodiny.

U vánočního focení, nemusíme po celou dobu fotografovat pouze vánoce, rád Vám vytvořím třeba 13 ruzných fotokoutku na fotokalendář. Nebo je také možné spojit vánoční focení s narozeninovým focením.vanocni-foceni-2022-praha-jpg vanocni-foceni-2022-jpg vanocni-rodinne-foceni-jpg 2022-praha-vanocni-foto-jpg vanocni-foceni-praha-jpg vanocni-darek-foto-jpg vanocni-fotograf-jpg vanocni-foceni-yesphoto-fotograf-jpg vanocni-vyzdoba-praha-jpg foceni-vanoce2022-jpg foceni-vanocni-deti-jpg vanocni-foceni-praha-1-jpg nejlepsi-vanocni-foceni-jpg vanocni-atelier-praha-jpg vanoace-praha-jpg foceni-vanoce-fotograf-jpg vanocni-rekvizity-foceni-jpg foceni-o-vanocich-jpg vanocni-vyzdoba-2022-jpg rh1-2552-copy-velke-jpg vanocni-stromecek-foceni-jpg vanocni-fotoatelier-jpg vanocni-vlak-praha-foto-jpg vanocni-foceni-praha-vrsovice-jpg foceni-u-stromecku-foceni-deti-2019-jpg vanocni-masinka-pro-deti-jpg zimni-foceni-deti-praha-yesphoto-jpg vanocni-sob-foto-atelier-jpg vanocni-foceni-02-jpg vanocni-foceni-forodinny-fotograf-jpg foceni-se-snehulakem-jpg princezna-elza-foceni-atelier-jpg foceni-vanoc-praha-foceni-deti-jpg zimni-vanocni-foceni-jpg tematicke-vanocni-foceni-jpg vanocni-zimni-foceni-deti-praha-jpg zimni-foecni-deti-na-sanich-jpg foceni-deti-u-vanocniho-stromecku-jpg foceni-snehulak-vanoce-jpg jak-fotit-vanoce-jpg foceni-deti-o-vanocich-jpg vanocni-foceni-na-sanich-praha-jpg vanocni-krajina-foceni-deti-jpg foceni-miminek-o-vanocich-jpg foceni-se-snehulakem-fotograf-jpg foceni-u-stromecku-o-vanocich-jpg foceni-u-stromecku-v-atelieru-jpg foceni-vanoc-02-jpg fotime-deti-o-vanocich-01-jpg snehulak-na-vanocni-foceni-s-detma-jpg vanoce-foceni-praha-fotograf-jpg vanocni-fotograf-rodina-01-jpg zimni-foceni-deti-miminek-jpg foceni-na-sanich-deti-praha-jpg vanocni-sane-sob-jpg vanocni-zimni-fotograf-praha-10-jpg

Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO