Fotografický ateliér PrahaInfo

 Jako jediný ateliér v ČR nabízim Vánoční foceni, kdykoliv v roce. Všechny  vanoční rekvizity, pozadí jsou neustále připravené na focení a každý měsíc přibívají nové. 

Stejně jak děti milují  Vánoce, tak milují i vánoční focení v YesPhoto ateliéru se spoustou dětských, zimních a vánočních rekvizit a hlavně se spoustou dárečků okolo si děti připadají skoro jako by byly u stromečku doma. Vánoční focení dětí proto má nejen úžasnou atmosféru, ale hlavně je pro děti zábavné a plné smíchu, radosti a překvapení na které se každým novým fotokoutkem dětí těší.

 

Akce

Slevová akce na focení dětí v ateliéru (1 hodina focení, 20 upravených fotografií) 2499,- Kč
(30 minut focení, 10 upravených fotografií) 1599,- Kč

Cena

VÁNOČNÍ FOCENÍ DĚTÍ (20 upravených fotografií) * 1 hodina focení, různá témata 2999,- Kč

Co s sebou

S sebou si vezměte na focení hlavně dobrou náladu (v případě focení malých dětí je vhodné si při rezervaci čas focení domluvit na hodinu, kdy víte, že dítě bývá obvykle v dobré náladě, pokud vaše děti chodí po obědě spát, je rozumnější domluvit focení třeba na dopoledne). 

Jinak je dobré mít se sebou více druhů oblečení ve kterém by jste se s dítětem  chtěli vyfotit

a také třeba oblíbenou hračku se kterou by se dítě na jednom ze záběrů vyfotilo.

Oblečení je hezké zcela jednoduché, bez velkých nápisů a vzorů. Je hezké když má celá rodina, modré jeansy a bílé/černé/šedivé tričko. Na vánoční focení je obzvláště hezké, červená, bílá košile, šaty, nebo i třeba flanelová červeno, černá kostkovaná košile. Červený, zelený, šedivý svetr na focení v zimním stylu. Platí ale samozřejmě, čím více oblečení vezmete, tím lépe.

V ateliéru je také možné si vánoční oblečení s vánočním motivem také zdarma zapujčít. V nabídce jsou dospělácké červené svetry se vzorem soba, Santovské čepice pro dospělé i děti a v neposlední řadě různé velikosti dětských vánoční  oblečků, ve stylu skřítků a Santu Klause.

Doporučení

Součástí každého focení je vždy i focení starších sourozenců, dalších rodinných příslušníků, zvířatek a celé rodiny.

U vánočního focení, nemusíme po celou dobu fotografovat pouze vánoce, rád Vám vytvořím třeba 13 ruzných fotokoutku na fotokalendář. Nebo je také možné spojit vánoční focení s narozeninovým focením.Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO